O nás

Hypokram.cz je internetový hypoteční portál, kde se na straně jedné setkávají zájemci o hypoteční úvěry a na straně druhé registrované banky a hypoteční makléři, kteří reagují na zadané poptávky po úvěrech svými nabídkami.

Vložení poptávky je nezávazné a zdarma. Každou zadanou poptávku po úvěru ověřuje do několika minut telefonista, aby si se zájemcem o úvěr upřesnil zadané údaje a odpověděl mu na případné dotazy. Vzápětí mu posílá na email zpracovanou nabídku na hypotéku a zároveň předává kontakt některému z hypotečních specialistů registrovaných bank nebo poradenských společností. Ti dopracovávají jmenovitou nabídku a domlouvají se s klientem na realizaci úvěru, která již probíhá individuálně mimo prostředí Hypokram.

Tím, že nabídky na úvěry zpracovávají reální lidé, se Hypokram výrazně odlišuje od internetových hypotečních kalkulaček, kde jsou nabídky zpracovávány „strojově“. Takto vytvořená nabídka má mnohem větší přidanou hodnotu, jelikož hypoteční specialista již v telefonu klienta upozorňuje na rizika, proč by jeho úvěr nemusel být schválen nebo mu vysvětluje, jak jinak je potřeba poptávku zadat, aby se na ni dala vytvořit relevantní nabídka.